Google ADS

De Biasi i fton për herë të parë këta dy futbollistë në Kombëtare (FOTO)

20:19 | 28 Shkurt 2017
Arbresh.info

Trajneri i Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, do të na surpirzojë me dy futbollistë të rinj për ndeshjen e muajit mars ndaj Italisë në kualifikime për Kampionatin Botëror dhe miqësores me Bosnje Hercegovinën, raporton Arbresh.info nga mediat shqiptare.

Krahas futbollisti nga Kosova të Lucheses në Itali, Kastriot Dermaku, De Biasi do ta ftojë edhe lojtarin e Brescias në Itali, Emanuele Ndoji. /Arbresh.info

 

  

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme