Cutrone: I kam kërkuar falje Gattusos

23:51 | 20 Dhjetor 2018

Sulmuesi i AC Milanit, Patrick Cutrone i ka kërkuar falje trajnerit Rino Gattuso për reagimin e tij gjatë ndeshjes kundër Bolognas.

Patrick Cutrone e ka pranuar se reagimi i tij pas zëvendësimit ishte një gjest i gabuar, transmeton portali arbresh.info.

“Ndodhi gjithçka me shpejtësi. E di se isha gabim, prandaj i shpjegova trajnerit që ishte një keqkuptim”, ka thënë Cutrone. “Tashmë i kam kërkuar falje atij dhe të gjithë skuadrës. Isha i lënduar dhe këtu ishte një keqkuptim me bankën nëse unë isha në gjendje për të vazhduar apo jo”

“Unë e marr fajin, por çdo lojtar dëshiron të jetë këtu dhe dëshira ishte të jap më shumë kontribut te skuadra”

Ndeshja e xhiros së fundit për “Rossonerët” përfundoi me rezultat 0 me 0./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara