Chelsean, Man Utd dhe Tottenhami, e duan yllin e rivalit të tyre

11:00 | 22 Tetor 2018

Chelsea është penduar që e ka larguar Nathan Aken.

Chelsea e shiti Nathan Aken te Bournemouthi, por që dëshiron ta rikthej në skuadër.

Manchester United dhe Tottenhami janë hedhur në sulm për shërbimet e mbrojtësit holandez, por që duhet paguar 40 milionë funte për shërbimet e tij, përcjell “lajmi.net”.

Chelsea e ka në klauzolë rikthimin e tij në skuadër, andaj do të paguaj më pak se 40 milionë për ta rikthyer Aken.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara