Barella është gati, Lukaku duhet të presë

10:07 | 18 Korrik 2020

Interi mund të marrë frymë lirshëm.

Për ndeshjen kundër Romës, Interi do të ketë të gatshëm mesfushorin Nicolo Barella, i cili ka munguar në katër sfidat e fundit për shkak të problemeve muskulore.

Ndërsa sa i përket sulmuesit Romelu Lukaku, i cili ka munguar në dy takimet e fundit, situata e tij duhet të vlerësohet dhe më pas të merret një vendim.

Ka mundësi ta nisë takimin nga stoli. /Gazeta Express/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara