Barcelona – Getafe, startojnë Messi dhe Griezmann

21:08 | 22 Prill 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Barcelonës dhe Getafes.

Ronald Koeman vazhdon të luajë me skemën që i ka sjell sukses në pjesën e dytë të sezonit, 3-5-2, me Lionel Messin dhe Antoine Griezmann që startojnë së bashku në sulm.

Barcelona:

Getafe:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara