Arrestohet futbollisti i Prishtinës – klubi në stacion policor, kërkon lirimin e tij

17:57 | 30 Prill 2017

Skuadra e Prishtinës është ndalur para stacionit të policës në Pejë, aty ku po mbahet Liridon Leci.

Mbrojtësi Leci, sipas një njoftimi të bërë nga skuadra bardhekaltër, është arrestuar nga policia e Kosovës, dhe po mbahet në stacion e Pejës.

“Liridon Leci i lidhur nga policia i derguar ne stacion, skuadra ne pritje para stacionit!!!!”, thuhet në njoftimin e radhës të Prishtinës.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara