Google ADS

Ulen temperaturat, Thethi zbardhet nga flokët e para të borës

14:01 | 11 Nëntor 2023
K.B

Temperaturat kanë pësuar ulje këto ditë, të cilat janë shoqëruar me reshje shiu dhe së fundmi edhe me borë në veri të vendit.

Në qarkun e Shkodrës bora e parë ka mbuluar rrugët, ku aksi rrugor Bogë-Theth u mbulua nga flokët e borës që nisën që prej orëve të para të mëngjesit.

Bora nuk ka shkaktuar asnjë problem në qarkullimin e automjeteve./tch

Shpërndaje në rrjete sociale