Tjetër ngjarje kriminale në Shqipëri, vritet një 45-vjeçar në Peqin

09:08 | 8 Qershor 2021

Një ngjarje kriminale ka ndodhur në fshatin Pajovë të Peqinit.

Sipas informacioneve paraprake, është vrarë një 45-vjeçar, identiteti i të cilit nuk dihet.

Mësohet se autori i dyshuar i ngjarjes është arrestuar. Shkaqet dhe rrethanat janë të paqarta./news24/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara