Rama publikon videon: Godina e re e transportit rrugor në Berat me kushte dinjitoze pune

09:37 | 9 Mars 2021

Kryeministri Rama ka postuar një video në Facebook ku bën me dije se puna për ndërtimin e godinës së re të Shërbimit të Transportit Rrugor në Berat, vijon me ritme të larta.

Rama thotë se kjo godinë do të mundësojë kushte dinjitoze pune dhe ofrimin e shërbimeve cilësore për 35,000 drejtues mjetesh.

“Mirëmëngjes dhe me punën që vijon me ritme të larta për ndërtimin e godinës së re të Shërbimit të Transportit Rrugor në Berat, që do të mundësojë kushte dinjitoze pune dhe ofrimin e shërbimeve cilësore për 35,000 drejtues mjetesh, ju uroj një ditë të mbarë”, thotë postimi i plotë i kryeministrit.

Lajmet më të lexuara