Pas Vlorës, tronditet Tirana, vritet me armë zjarri një person

23:55 | 10 Maj 2021

Pas ekzekutimit të biznesmnit Bledar Birçaj, në qytetin e Vlorës, një tjetër vrasje ka tronditur Tiranën këtë mbrëmje.

Ngjarja sapo ka ndodhur te lagjja “5 Maji”, ku viktimë dyshohet se ka mbetur shtetasi M. Q.

Ngjarja ka ndodhur pak më parë dhe nuk dihen ende arsyet, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për identifikimin dhe kapjen e autorëve./bw/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara