Makina përplas motorin në Durrës, plagoset një person

23:06 | 28 Korrik 2017

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek mbikalimi i Shkozetit në Durrës.

Një motor është përplasur me një autoveturë tip “Opel” dhe për pasojë drejtuesi i mjetit është dërguar në spital me plagë të rënda në trup, shkruan albeu, transmeton portali arbresh.info
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara