Jep dorëheqjen nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës

17:40 | 27 Korrik 2017

Nënkryetarja e Bashkisë së Tiranës, Brunilda Paskali gjatë ditës së sotme ka dhënë dorëheqjen nga posti që mbante.

Paskali ka deklaruar se tani ajo është në opozitë dhe se do të vazhdojë betejën aty duke mbështetur këshilltarët e LSI-së në Këshillin Bashkiak.

“Si nënkryetare e Bashkisë së Tiranës, jam përpjekur të bëjë më të mirën për këtë bashki. Tani jemi në opozitë. Falënderoj grupin e këshilltarëve të LSI-së”, ka thene ajo. /albeu.com

Shpërndaje në rrjete sociale