Grida Duma takon të rinjtë e Kavajës: Ju jeni forca e të ardhmes

21:32 | 22 Shkurt 2021

Ish-deputetja e PD-së Grida Duma zhvilloi takim me të rinjët e qytetit të Kavajës.

Duma thotë se, ju jeni forca e të ardhmes, dhe ajo që na pret nuk është vetëm fitorja, por fituesit dhe të rinjtë e vendosur në vendin e duhur, raporton arbresh.info

Ky është postimi i plotë i saj:

Takim me të rinjtë e qytetit të Kavajës.
Shqipëria ndryshon me Ju!
Ju jeni forca e të ardhmes.
Nevoja më e madhe njerëzore është ajo shpirtërore dhe e mendjes.
Sot jemi në shkretëtire njerëzore.
Sot ka humbur meritokracia.
Ajo që na pret nuk është vetëm fitorja, por fituesit dhe të rinjtë e vendosur në vendin e duhur.
Shqipëria do jetë për Ju, për rininë shqiptare!

Takim me të rinjtë e qytetit të Kavajës.
Shqipëria ndryshon me Ju!

Ju jeni forca e të ardhmes.

Nevoja më e madhe…

Posted by Grida Duma on Monday, February 22, 2021

 

Lajmet më të lexuara