Gjendet i vdekur një person në liqenin e Pogradecit

18:02 | 14 Shkurt 2021

Një person është gjetur i mbytur në liqenin e Pogradecit, pasditen e sotme.

Trupi i pajetë është dërguar në morgun e qytetit, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.

Të paqarta janë edhe shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarje, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara