Arberi Hajdari: Ja si i zbulova 6 motrat jetime që kishin mbetur mes katër rrugëve

22:38 | 5 Qershor 2018

Arbër Hajdari i ‘Fundjavë Ndryshe’, të martën, tregoi si arriti të zbuloi rastin e 6 motrave nga Kukësi, që mbeten në mes të katër rrugëve pas vdekjeve të të dy prindërve.

Vajzat u indifikuan kur u ndërroi jetë nëna, pasi një media lokale e publikoi rastin në fjalë. Ne shkuam menjëherë aty dhe vumë re se vajza e madhe vuante nga depresioni, pasi kishte tentuar edhe të vrasë dhe veten. Vëllai i madh i tyre ka marrë kujdestarinë”,- tha Hajdari.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara