Ana dhe Arta Kabashi publikojnë duetin e ri “Tdu Hala”

21:20 | 16 Mars 2023

Motrat Kabashi, Arta dhe Ana kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Tdu Hala” titullohet kënga e re e motrave nga Peja ,e cila është ritmke e zhanrit pop.

Muzika është punuar nga BledBeats, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet Ana dhe Arta, duke shkruar secila pjesët përkatëse.

Kënga është vizualizuar edhe me klip, në të cilin dy këngëtaret bukuroshe vijnë me një paraqitje atraktive.

Ana vizuale e projektit muzikor i është besuar produksionit SmartMotion Films.

Ky nuk është dueti i parë mes motrave Kabashi, pasi ato kanë bashkëpunuar edhe më parë në këngë të tjera, madje edhe karrierën e kanë nisur bashkë si pjesëmarrëse në spektaklin a talenteve “Albanians Got Talent” në vitin 2010.

Shpërndaje në rrjete sociale