Google ADS

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës/ Betonierja merr para disa makina, një i lënduar

23:42 | 18 Qershor 2024
E.G

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në autostradën Tiranë-Durrës.

Një betoniere, e cila bënte manovra të pa kontrolluara në autostradë ka përplasur disa makina dhe për pasoje është dëmtuar një person, i cili sipas burimeve nga policia ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore./abcnews.al/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme