Zhvishet modelja, shfaqet afër dy sportistëve të famshëm (FOTO)

14:28 | 26 Shtator 2017

Modelja e famshme Barbara Palvin ka çmendur fansat e saj së fundmi duke publikuar një fotografi tejet të nxehtë.

Barbara është shfaqur në bikine duke zbuluar gjysmën e gjoksit, transmeton arbresh.info.

Ish-e dashura e këngëtarit Justin Bieber është parë kohëve të fundit në shoqërinë e futbollistit të famshëm Neymar dhe kampionit të Formula 1, Lewis Hamilton./arbresh.info/

44b9d07600000578-4920724-image-m-4_1506420149760-1

4481d4bb00000578-4920724-getting_on_famously_the_sizzling_post_comes_after_barbara_was_sp-m-6_1506420610583

44784e3d00000578-4920724-party_girl_in_pictures_later_obtained_by_mailonline_the_model_wa-a-1_1506424846049

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara