Zbulohet gjinia e bebes që presin Arbenita dhe Fero

22:50 | 3 Mars 2021

Reperi i njohur shqiptar, Fero dhe bashkëshortja e tij, Arbenita Ismajli, së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Artisti nga Gjilani duke qenë se është mjaft aktiv në rrjete sociale ka zbuluar së fundmi gjininë e foshnjës.

I njëjti ka publikuar një fotografi të modeles shqiptare duke treguar se së bashku po presin një vajzë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)

“Çikat e mija”, ka qenë mbishkrimi i fotografië përmes së cilës po ashtu zbuloi gjininë e foshnjës.

Në postim, nuk ka marrë ndonjë reagim pasi ka bllokuar për ndjekësit pjesën ku bëhen komentet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara