Zanfina sot feston ditëlindjen, urimin më të veçantë e merr nga motra, Adelina

11:50 | 10 Maj 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili, ka rreth katër vite që është tërhequr nga muzika.

E sot për Zanfinën është ditë e veçantë, pasi feston ditëlindjen e 36-të, shkruan portali arbresh.info

Ndër urimet më të veçanta ishte ai i motrës së saj Adelinës.


“Më e bukura. Ishe fëmiu më i ëmbël në botë, për tu bërë vajza më e bukur që njoh”, -ka shkruar diva.

Ndryshe, Zani ka zhvendosur aktivitetet e saj në biznes dhe radio, ndërsa asnjëherë nuk ka dhënë shenja për një rikthim të mundshëm në muzikë.

Megjithatë në një nga postimet e fundit, Ismaili dha shenja se mund të ndodh që të së shpejti të ketë diçka të re në këtë drejtim. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara