Zanfina Ismaili poston foto në bikini, kaq ‘hot’ duket

14:05 | 18 Korrik 2019

Këngëtarja e njohur, Zanfina Ismaili, ka tash e sa kohë që nuk po merret më me muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë aktive dhe shumë e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat herë pas here imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan portali arbresh.info

Ajo ka nisur pushimet e saj verore ku  shihet joshëse e veshur në bikini ndërsa nuk ka treguar se ku ndodhet.

Ndryshe, Zanfina tash e sa kohë ka përqendruar aktivitetet e saj në fushën e juridikut, degë kjo në të cilën ka përfunduar edhe studimet. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara