Zanfina Ismaili u kthehet pozave para pasqyrës

01:23 | 21 Maj 2020

Zanfina Ismaili ka pozuar para pasqyrës.

Këngëtaren Zanfina Ismaili jemi mësuar ta shohim duke publikuar foto ku shfaqet para pasqyrës, shkruan lajmi.net.

E për një kohë kanë munguar imazhet e tilla por si duket këngëtarja është rikthyer sërish.

Zanfina e ka publikuar një fotografi të tillë në Instastory dhe sigurisht u ka munguar fansave. Ajo edhe sa i përket projekteve muzikore nuk është edhe aq aktive.

Nëse do të sjell diçka pas përfundimit të pandemisë mbetet të shihet.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara