Google ADS

Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

09:18 | 27 Mars 2023

Young Zerka dhe Majk kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të parë.

“Ku je bre” mban titullin kënga e tyre e cila është kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, kurse për producimin u kujdes Alandy.

Videoklipi ndërkohë u realizua nga produksioni i njohur shqiptar, Max Production.

Kënga, e cila është tejet ritmike, besohet që do të pritet mirë edhe nga publiku e fansat.

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Young Zerkës.

Pak orë pas lansimit, kjo këngë mori mijëra klikime dhe komente pozitive të shumta.

Shpërndaje në rrjete sociale