Xhensila Myrtezaj thekson trupin perfekt në bikini

17:34 | 17 Maj 2021

Ajo në përgjithësi njihet për stilin unik që posedon.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Xhensila Myrtezaj, e cila asnjëherë nuk zhgënjen fansat e saj, shkruan portali arbresh.info

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka zgjedhur të publikoi disa imazhe ku ka treguar linjat e përsosura dhe bukurinë për të cilën është mjaft e përfolur.

Këngëtarja ka kaluar një ditë pushimi me familjen e saj prej ku edhe ka ndarë imazhe të ndryshme.

Ajo u shfaq në bikini duke theksuar tiparet trupore për të cilat punon në palestër.

Në njërën nga imazhet mund të shihej se edhe vajza e saj po shijonte kohën e bukur duke u relaksuar së bashku me nënën. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara