Xhensila Myrtezaj ndan imazhe tërheqëse nga xhirimet e klipit

16:24 | 4 Qershor 2023

Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj ka nisur punën për një prurje të re muzikore.

Këngëtarja, e cila numëron 1.8 milion ndjekës vetëm në Instagram, ka njoftuar se ky projekt i ri do të publikohet javën e ardhshme, shkruan Arbresh.info.

Derisa kënga pritet të lansohet së shpejti, ajo ka prezantuar disa pamje nga xhirimet e videoklipit.

“E me fund i pija, rrenat e tua i pija…”, ka shkruar bukuroshja krahas fotografive.

Xhensila ka shkëputur disa imazhe nga xhirimet e klipit të këngës ku po duket tejet seksi.

Ajo shfaqet në një plazh dhe e veshur me mjaft stil.

Ndërkohë, reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të ndryshme dhe shumë pozitive sa i përket pamjes së jashtme. /arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme