Xhensila Myrtezaj ndan imazhe joshëse nga xhirimet e klipit

12:19 | 22 Qershor 2021

Këngëtarja nga Shqipëria Xhensila Myrtezaj ka nisur punën për një prurje të re muzikore.

Këngëtarja, e cila numëron 1.7 milion ndjekës vetëm në Instagram, ka njoftuar se për këtë projekt bashkoi forcat me reperin Lumi B, shkruan arbresh.info

Derisa kënga pritet të lansohet së shpejti, ajo ka prezantuar disa pamje nga xhirimet e videoklipit.

“Do prisni edhe pak”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Xhensila ka shkëputur disa imazhe nga xhirimet e klipit të këngës ku po duket tejet seksi.

Ndërkohë, reagimet në hapësirën për komente kanë qenë të ndryshme dhe shumë pozitive sa i përket pamjes së jashtme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara