“Vogue” i bën bashkë Kylie Minogue me ish të dashurin

16:36 | 13 Korrik 2018

Ajo kishte treguar se ishte tejet e mërzitur pas ndarjes nga ish i dashuri i saj, modeli Andres Valencoso.

Megjithatë duket se Kylie Minogue e ka tejkaluar ndarjen, pasi dyshja u bënë bashkë në 30 vjetorin e “Vogue” në Madrid.

Kylie dhe Andres u takuan në këtë ngjarje dhe kaluan pak kohë së bashku, e që të dy dukeshin mjaft mirë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ky takim vjen 12 muaj pas ndarjes së tyre. Përfaqësuesit e të dyja palëve kishin thënë se ata kanë mbajtur raporte të mira, e duke u bazuar nga ndeja e “Vogue” ata vazhdojnë t’i mbajnë këto raporte.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara