Google ADS

Vjen dedikimi i parë i Artës për Brunon

11:32 | 21 Korrik 2017
Arbresh.info

Aktorja e serialit ‘O sa mirë’ Arta Nitaj, ka rënë kokë e këmbë në dashuri dhe kjo tashmë ka dalë sheshit.

Përvec fotografisë që publikoi me të dashurin e saj të ri Brunon, tani po vjen edhe me mesazhe të ‘koduara’ dedikuar atij.

Dhe ajo s’mund të ishte më romantike se kaq. Përmes një fotografie publikuar në Instastory, ajo ka përçuar mesazhin se Bruno është djali perfekt për një vajzë.

“Dhurata më e mirë që një burrë mund t’i bëjë një gruaje, është koha e tij, vëmendja dhe dashuria e tij”, shkruan Prive.

E më pas ka shtuar: “Ai është goxha perfekt”.

Çifti i ri duket se e ka nisur mbarë, dhe e tëra që mbetet është t’iu urojmë lumturi e lidhje të gjatë.

auto_arta-nitaj-11500627669-1

Shpërndaje në rrjete sociale