Vajza seksi e Shkumbin Kryeziut feston ditëlindjen (FOTO)

12:53 | 17 Prill 2017

Rozafa vajza e këngëtarëve Shkumbin Kryeziu dhe Mimoza Mustafa feston ditëlindjen.

Ajo sot me datë 17 prill feston ditëlindjen e 18-të, shkruan arbresh.info.

Atë e ka uruar babai i saj këngëtari Shkumbin Kryeziu.

Më poshtë mund ta shihni urimin e tij./Arbresh.info

rozafaa

Lajmet më të lexuara