Google ADS

Vajza që bëri jurinë dhe shikuesit e ‘America’s Got Talent’ të qajnë me rastin e ndjeshëm familjar

17:45 | 12 Tetor 2018

Kompeticionet e këndimit janë interesante.

Juria e saj ballafaqohet me gjëra të papritura, raporton arbresh.info.

Një rast i ndjeshëm familjar ka prekur shumë ata në ‘America’s Got Talent’

Një vajzë ka nisur të këndoj dhe papritmas ka qarë duke treguar disa gjëra private për babain.

Ky i fundit ishte në prapaskenë me bashkëshorten e tij, nënën e vajzës që nuk janë përmbajtur dhe kanë nisur të qajnë dhe ata.

Mos i humbisni këto momente emocionuese.

Kjo video ka arritur të klikohet  afro 170 milionë herë që nga janari i këtij viti./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale