Ushqimi i preferuar i vajzave të Vjosa Osmanit, fli dhe krelanë me duqa

10:01 | 30 Janar 2021

U.d. Presidentja, Vjosa Osmani në paraqitjen e fundit erdhi krejt ndryshe.

Në një intervistë për ‘Prive’, Osmani tregoi shumëçka nga pozita si Presidente në detyrë e deri tek ajo si nënë, shkruan portali arbresh.info

E pyetur se cili është ushqimi i preferuar i vajzave të saj, Vjosa tregoi se ato kanë shije tipike shqiptare fli dhe krelanë me duqa.

Shpërndaje në rrjete sociale