U përfol se u rikthye me ish burrin, Nora Istrefi sqaron çdo gjë

08:35 | 2 Shtator 2021

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi ka reaguar në rrjete sociale ndaj thashethemeve të fundit se ajo u rikthye me ish-bashkëshortin, Robert Berisha.

Këtë reagim Nora e bëri përmes një InstaStory, ku tregoi se nuk janë rikthyer dhe se ata do të mbajnë raportet e tyre të mira për shkak të mirëqenies së vajzës, shkruan portali arbresh.info

Postimi i saj i plotë:

Kujtojmë se, dyshimi lindi pasiqë dyshja ditë më parë kanën shijuar pushimet së bashku me vajzën e tyre, Renee, teksa nuk kanë munguar fotografitë e ndryshme në rrjetet sociale./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara