“Trupin yll e mendjen fyll”/ Nuk e njohi Romeon, “plasin” komentet me ironi për Beatrix

11:54 | 8 Dhjetor 2021

Hyrja e vëllait të Donaldit mbrëmë habiti banorët e shtëpisë.

Prej të gjithëve, reagimi i Beatrix mori vëmendje e cila nuk e njohi Romeon.

Këngëtarja, pas disa minutash filloi të dyshonte dhe me sa duket pas reagimit te disa banorëve të cilët nisën të thonin se është Romeo.

Ishte, Einxhel ajo e cila spekuloi e para se nuk ishte Donaldi.

Ndryshe, pas kësaj një numër komentuesish kanë shkruar lidhur me reagimin e vonuar te Beatrix. “Kjo ne fund fare e mori vesh”, “Trixa mos genje se nese e kishe dallu kishe fol ti jo enxhi”, “La nom kjo trixa sa femre trash o”, “triksa nk e njohu fare po mendoj ndonje gje te keqe se po rrinte shum serjoz”, “Trupin yll e mendjen fyll , si thuhet ne shqip , si thuhet ne shqip”, “Trixa ishte gati ta puthte ju thoni e dalloi”, ishin disa nga komentet.

Kujtojmë se, Donaldi mbrëmë tha hapur se dëshiron ta vazhdojë lidhjen me këngëtaren.

 

Lajmet më të lexuara