“Ti këtu nuk je nënë”/Debat i ashpër mes Kristit, Oltës dhe banorëve

14:37 | 15 Mars 2023

Një koment i Kristit ndaj Oltës solli një debat të ashpër mes tyre dhe banorëve të tjerë në verandën e shtëpisë.

Ai i tha Oltës që brenda shtëpisë ajo nuk ka shfaqur asnjë element të një nëne.

Olta: Cilat janë elementet e nënës për ty?

Kristi: Harmonia në një shtëpi, është elementi bazë.

Olta: Pra unë nuk qesh kurrë, vetëm zihem, vetëm atakoj njerëz?

Kristi: Ti suksesin vetëm tek kjo e ke pasur. Ti je këtu ku je, vetëm prej kësaj.

Luizi: Nuk je askush ti për ti thënë asaj s’je nënë. Mos i prekni këto tema.

Qetsori: Je i paedukatë.

Olta:Çfarë po bën tani, po më prek aty ku më dhemb mua më shumë? Po mban nominim tënd duke më prekur mua?

Kristi: Nuk po bëj asgjë për nominimin, po bëj muhabet në përgjithësi./tch/

Shpërndaje në rrjete sociale