Të famshmit që pësuan ndryshime drastike pasi ndërruan modelin e flokëve

16:12 | 19 Tetor 2019

Ndryshimet janë gjithmonë të mirëseardhura  e sidomos ato më dukej.

Edhe emrat e njohur nuk hezitojnë që herë pas here që të sjellin risi në ‘look-un’ e tyre.

Faqja e njohur Bright Side ka sjellur listën me 15 personave të famshëm, që ndryshuan modelin e tyre të flokëve dhe dukeshin komplet më ndryshe.

Më poshtë dallimet para dhe pas:

Emma Watson

Charlize Theron

Joe Keery

Rose McGowan

Ruby Rose

Ansel Elgort

Kristen Stewart

Lenny Kravitz

 Anne Hathaway

Miley Cyrus

Pamela Anderson

 Katy Perry

Justin Bieber

Ariel Winter

Emma Roberts

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara