Taylor Swift nuk flet për Katy Perry-n

16:05 | 2 Mars 2015

Grindja e supozuar e dy këngëtareve me famë botërore Taylor Swift dhe Katy Perry , e cila thuhet të kishte ndodhur  si shkak i kënges “Bad Blood” te Rolling Stones ,duket se ende nuk do të qartësohet për publikun pasi që Taylor në intervistën ekskluzive dhënë The Telegraph ka thënë se ajo nuk do të flet asgjë për këtë çështje dhe se në asnjë intervistë të sajë nuk do të flet për Katy Perry-n.

Shpërndaje në rrjete sociale