Suksesi i rradhës i Luanës, ja si i gëzohet 3 milionëshit

00:19 | 7 Gusht 2018

Luana Vjollca duket se e ka marrë seriozisht muzikën.

 

Ajo po pëlqehet bukur shumë në publik, dhe jo rastësisht po arrit suksese vazhdimisht.

Me projektin e saj të fundit, ajo padyshim që ka bërë “boom”. Pak ditë pas lansimit kënga e saj ka marrë hiç më pak se 3 millionë klikime, çfarë edhe e ka bërë të ndjehet mirë atë.

Ndryshe, kujtojmë se Vjollca shquhet edhe për stilin dhe elegancën./Arbresh.info/

#VetemTy 3milly today ??? (link in bio)

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara