Steven Seagal për të katërten herë akuzohet për ngacmim seksual

21:51 | 9 Nëntor 2017

Aktori Steven Seagal është akuzuar për ngacmim.

Portia De Rossi e ka akuzuar aktorin dhe producentin, që e ka ngacmuar gjatë një audicioni në njërin prej filmave të tij, transmeton portali arbresh.info

Pretendimet, aktorja i ndau përmes llogarisë zyrtare në Tëitter, duke ndjekur shembullin e tri grave tjera që kanë dëshmuar për ngacmime seksuale të kryera nga aktori i cili vitin e kaluar morri shtetësi serbe.

“Audicioni im i fundit për të një film të Steven Segal janë zhvilluar në zyrën e tij”, shkroi De Rossi. “Ai më tha se sa e rëndësishmë ishte që të kishim kimi edhe jashtë ekranit, ndërsa më uli dhe më hoqi pantollonat”.

Ajo ka shtuar se pas incidentit ka vrapuar dhe e ka thirrur agjentin e saj, duke kërkuar ndihmë nga ai.

Seagal ende nuk ka dhënë asnjë koment mbi akuzat e bëra./arbresh.info/

1041

Shpërndaje në rrjete sociale