Google ADS

Shyhrete Behluli tregon të vërtetën për shtatzënin e nuses së saj

01:25 | 5 Qershor 2017

Prej kur u bë reja e Shyhrete Behlulit, emri i Leartës u përmend së tepërmi në mediat rozë.

Dasma e saj dhe Kushtrimit krijoi bujë mediatike ndërsa edhe pas saj pothuajse çdo hap që bënte Learta krijohej lajm.

Madje në imazhet e fundit ku ajo shihet se ka shtuar peshë diskutohej nëse është apo jo shtatzënë, e për këtë më së miri di të na tregoj vjehrra e saj e cila në intervistën dhënë për ‘Mirage’ ka folur për herë të parë për këtë dhe shumë gjëra të tjera.

Shpërndaje në rrjete sociale