Shtatë vite karrierë, Kida kujton sukseset e saj

12:23 | 12 Janar 2021

Këngëtarja e njohur, Kida, është mjaft e dashur për publikun e gjerë shqiptar.

Këtë e ka arritur përmes projekteve unike të saj, si dhe pamjes së saj gjithmonë perfekte, shkruan portali arbresh.info

Ndërkaq, në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, ajo ka shpërndarë disa fotografi ku shihet tejet atraktive me ç’rast ka treguar që sot janë bërë plotë 7 vite që bëri paraqitjen e parë si këngëtare.

“7 vjet rritje, sukses dhe lumturi. Unë e dua atë që bëj dhe nuk do ta kisha ndryshe. Unë e vlerësoj secilin prej jush”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e fotografive të publikuara në Instagram.

Kujtojmë se “Drunk” është projekti saj i fundit muzikor, që është pëlqyer shumë nga admiruesit e muzikës së saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara