“Shko” vjen kënga e re nga Mozzik

11:15 | 25 Nëntor 2021

Reperi i njohur, Mozzik ka lansuar projektin e tij të ri muzikor.

Kënga titullohet “Shko” të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale, shkruan arbresh.info

Teksti është shkruar nga vet Mozzik, kurse për producimin është përkujdesur Rzon dhe ‘Pëllumb beats’.

Miksimi dhe masterizimi ndërkohë është bërë nga kompozitori i njohur nga Maqedonia, Darko Dimitrov.

Kënga për 10 orë ka arritur të grumbullojë mbi 190 mijë klikime. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara