Google ADS

Së shpejti Dani me një këngë me stil ndryshe (FOTO)

13:20 | 21 Mars 2017

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani është në përgatitje të një projekti të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur Hekuran Krasniqi që është duke u përkujdesur për muzikën dhe orkestrimin.

Në një prononcim për arbresh.info Dani zbuloi se kësaj radhe ai do vij më ndryshe se zakonisht.

Teksti është shkruar nga Alban Miroci ndërsa me kitare e shoqëron maestro Astrit Stafaj.

Për videoklipin është duke u përkujdesur produksioni BUG Production.

Përndryshe, kënga do të titullohet ‘Zëmër’ dhe është e stilit spirito reggeaton./Arbresh.info

11

33

22