Sara Hoxha me poza joshëse nga Barcelona

21:31 | 27 Janar 2022

Sara Hoxha është një emër mjaft i komentuar në mediet rozë.Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe nga më të ndryshmet, shkruan GazetaBlic.

Së fundmi, Sara ka zbuluar se është duke qëndruar në Barcelonë bashkë me një shoqe të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha)

Nga atje nuk munguan edhe disa imazhe të Sarës ku duket joshëse dhe me shumë stil.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara