Google ADS

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

08:32 | 29 Maj 2024
E.G

Egla Ceno, fituesja e edicionit të tretë të Big Brother VIP Albania, është shprehur se nuk e kishte menduar kurrë fitoren, për shkak të mentalitetit shqiptar.

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë, unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore. Kam ndjerë katërfishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Egla: Ti je djalë i bukur, i gjatë, i shëndoshë, por nuk ke qenë në llogaritë e mia kurrë. /Telegrafi/

 

Shpërndaje në rrjete sociale