Ronela me veshje ekstravagante në ceremoninë hapëse të “Eurovision 2022”

09:53 | 9 Maj 2022

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, sivjet përfaqëson Shqipërinë në “Eurovision 2022”.

Mbrëmë artistja ka marrë pjesë në ceremoninë hapëse të këtij eventi të mbajtur në ‘La Venaria Reale’, shkruan arbresh.info

Ronela u shfaq  me një veshje tejet ekstravagante, një fustan blu me një dizajn mongol në materialin shoqërues dhe një kapele të madhe në kokë.

Për këtë paraqitje të saj është kujdesur miku i saj i besuar, stilisti shqiptar Niko Komani.

Ronela përndryshe do të ngjitet e para në skenën e madhe të Eurovision 2022 në mbrëmjen e parë gjysmëfinale të 10 majit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale