Rita Ora nuk e ka problem të flet për jetën private

11:56 | 9 Mars 2015

Këngëtarja Rita Ora e cila është në lidhje me djalin e projektuesit të modës Tommy Hilfiger, 24 vjeçarin Ricky Hil, ka treguar se asaj i pëlqen që të eksperimentoj në shtrat me të dashurin e saj aktual dhe se nuk i vjen turp që ta pranojë këtë publikisht.

Ajo ka deklaruar se gjithmonë ka dashur që partnerët e saj të jenë ‘’të egër’’ në shtrat dhe ka shtuar se është tip që pëlqen të bëjë gjëra të reja në mënyrë që lidhja të mos bëhet bajate.
Rita poashtu u ka thënë të gjitha femrave: ‘’Ju nuk duhet të keni turp, duhet t’u besoni instikteve dhe trupit tuaj’’.

 

Shpërndaje në rrjete sociale