Rita Ora i mbulon dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar

12:35 | 18 Shtator 2021

Artistja e famshme, Rita Ora së fundi ka mbuluar dhëmbët me ari dhe gurë të çmuar.

Kjo u pa pasi bukuroshja eci në tapetin e kuq me një fustan të zi, por diçka që ra shume në sy ishte goja e saj e cila shkëlqente, shkruan Daily Mail transemton arbresh.info

Grilat e saj me shkronjën “R” në dhëmbin e saj të përparmë, një rrufe të verdhë dhe një rubin të rrethuar nga diamante të krijuar nga kompania e Nju Jorkut, Gabby Elan Jewelry.

Duke i postuar ato në Instagramin e saj, ajo tha: “Unë dua” para se të tregonte xixëllonjat.

Ylli britanik ishte një nga disa mysafirë specialë në ngjarjen e mbajtur në Barclays Center në Brooklyn, New York.

Kutjojmë se , Rita do të kthehet në Mbretërinë e Bashkuar në ditët e ardhshme pas shumë kohe qëndrimi në Australi dhe ShBA./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara