Riri ekspozon barkun e rrumbullakosur gjatë shëtitjes me të dashurin

09:40 | 16 Mars 2023

Ylli i pop-it, Rihanna ka shijuar një ditë me të dashurin, A$AP Rocky.

Riri është shtatzënë për herë të dytë ku ka ekspozuar barkun e rrumbullakosur e veshur me një bluzë të shkurtër, shkruan arbresh.info

Çifti u rrethuan nga ekipa e sigurisë teksa hynin dhe dilnin nga dyqani, pas blerjeve, ata shijuan një drekë romantike në Bottega Louie.


Ndryshe, disa ditë më parë, ylli i muzikës performoi në Super Bowl. Ishte performanca e saj e parë pas një pauze shtatëvjeçare. Ndërkohë, i ka habitur fansat duke treguar se është në pritje të fëmijës së dytë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale