Rina me poza joshëse nga kuzhina

20:32 | 31 Korrik 2021

Rina Balaj ka realizuar një set të ri fotografish, ndërsa disa prej imazheve i ka shpërndarë në rrjetet sociale.

Këngëtarja ja pozuar para fotografit Teo Cubela, ndërsa me pozat e realizuara ka ngacmuar imagjinatën nga kuzhina, shkruan portali arbresh.info

Veshur me bikini në kokë me një shami Rina ka sjellë poza në kuzhinë derisa përgatit një kafe turke.

Sa i përket materialeve muzikore, Rina ka qenë aktive gjatë kësaj periudhe duke publikuar këngë të reja.

“Cali” është kënga më e re e saj, të cilën e publikoi me videoklip para gjashtë ditësh dhe ka kaluar mbi 1.2 milionë shikime në YouTube. arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara