Rikthehet Era Istrefi, publikon setin e ri fotografik

16:34 | 25 Nëntor 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo është e pëlqyer nga mijëra fansa për stilin e saj unik, teksa në çdo paraqitje të saj duket gati ndryshe dhe e veçantë, shkruan portali arbresh.info

Së fundmi, bukuroshja Istrefi ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram disa imazhe të reja, ku është shfaqur mjaft tërheqëse me dukjen e re.

 

“Dëgjova se më keni kërkuar”- ka shkruar Era në përshkrimin e fotove.

Nuk dihet nëse është vetëm fotosesion i zakonshëm apo, Era po paralajmëron diçka të re.

Kujtojmë se, Era ka kohë që nuk ka prezantuar për fansat ndonjë projekt të ri muzikor, kjo pasi pandemia globale ka stagnuar punën e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara